איך תיצרו לוח חזון לשנה החדשה

רגע לפני השנה החדשה - תרגיל מיוחד שיעזור לכם לבנות את לוח החזון שלכם לשנה הקרובה. אז איך מייצרים לוח חזון ואיך הופכים אותו לאפקטיבי במיוחד? הכינו את האוזניות ל-25 דקות שיכולות לשנות לכם את השנה כולה.

אנחנו ממש רגע לפני השנה ורצינו לשתף אתכם במסורת שיש לנו, תרגיל שאנחנו נוהגים לעשות בתקופה הזאת של השנה. ראש השנה העברי (וגם הלועזי) הוא רגע מיוחד שבו אנחנו יכולים למקד את המטרה שלנו לשנה הקרובה, כמובן שאפשר לעשות את התרגיל הזה גם בינואר, אבל אנחנו מצאנו שיש ברגע הזה הזדמנות מיוחדת לעצור לרגע ולשאול את עצמנו מה אנחנו רוצים מהשנה הקרובה. משהו בחילופי העונות גם מסמן לנו שמשהו אחד נגמר ומשהו אחר מתחיל, וזה יכול להיות רגע עוצמתי מאוד.

התרגיל הוא יותר מאשר הצבת מטרות פשוטה, והוא נקרא "לוח חזון" (Vision Board). זה למעשה ייצוג גרפי של המטרות שלנו עבור המחשבה התת מודעת, שכידוע היא זו שמפעילה את מאגרי המוטיבציה העמוקים שלנו. יצירת לוח חזון לקראת השנה החדשה יכולה לעזור למחשבה שלנו שזקוקה למיקוד מוחשי של מטרות ושל זמן על מנת לפגוע כמו חץ במטרה.

זאת גם הפעם הראשונה שאנחנו מתנסים בפוסט אודיו מתוך מחשבה לפתח את הפורמט לפודקאסט של ממש בהמשך, אז נשמח מאוד לקבל תגובות ולשמוע מכם מה חשבתם על פוסט האודיו הראשון שלנו.

אם תמיד רציתם לדעת איך ליצור לוח חזון לשנה החדשה זה הפוסט עבורכם. כאן תוכלו ללמוד איך ליצור את לוח החזון שלכם, ותקבלו כמה טיפים מתקדמים כדי להפוך את לוח החזון שלכם לאפקטיבי במיוחד.

שתהיה שנה טובה, מופלאה ומלאת השראה לכולנו!

    תגובות גולשים

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *