ראג'ה יוגה

השקה חגיגית לספר ראג׳ה יוגה כולל תרגול בדשא

כניסה חופשית
27 ביוני 2016, תיאטרון ענבל ת"א


השקה חגיגית לספר ׳ראג׳ה יוגה׳, מאת אליזבט הייך וסלבראג׳ן יסודיאן (׳התקדשות׳, ׳יוגה ובריאות׳)
בשילוב שיעור יוגה לעת ערב על הדשא, ברוח שיעורי היוגה הקסומים שהתקיימו במרכז ליוגה של המחברים בשוויץ. את השיעור יעביר מתרגם הספר ומייסד הצליל הפנימי – בית הספר לבריגהו-יוגה, ד״ר אודי בילו, שזכה ללמוד יוגה עם מחברי הספר במהלך שנות ה-80.

 

19:00 התכנסות
19:15 שיעור יוגה קסום, ברוח שוויץ, על הדשא מחוץ לתאטרון ענבל, בהדרכת ד״ר אודי בילו
19:45 כיבוד קל, התרעננות
20:00 השקה של ׳ראג׳ה יוגה׳, בשילוב תמונות ותרגולים מיוחדים המתפרסמים לראשונה לכבוד האירוע
* נא להביא מזרני יוגה
עלות כניסה כולל עותק של הספר: 80 ש"ח
עלות כניסה רגילה: 50 ש"ח
לגמלאים ולסטודנטים: 40 ש"ח

 

על הספר

הספר ראג'ה יוגה מגיש רקע פילוסופי והדרכה מעשית ליוגה, בשפה פשוטה ונהירה לאדם המערבי. במשך אלפי שנים חיו תורות המזרח והמערב בריחוק ובבידוד זה מזה, כך שכל אחד מהם התפתח בדרך משלו. מחברי הספר מסבירים באופן מעורר השראה ויוצא דופן כיצד הדרך של המזרח, המכוונת פנימה, וזו של המערב, המכוונת החוצה אל הקהילה, מעצימות זו את זו ומשתלבות זו בזו באופן מושלם. הם מראים כיצד יכול כל אדם לחוות את המהות האמיתית שלו דרך מדיטציה על ה"עצמי" הנמצא בלבו.

בהודו, הראג'ה יוגה נחשבת ליוגה המלכותית המלמדת כיצד למשול בעצמנו. הראג'ה-יוגה היא המדע של ידיעת ה"עצמי", שליטה עצמית וגילוי עצמי.

מחברי הספר, אליזבת הייך ההונגריה וסלוורג׳ן יסודיאן ההודי, חוקרים את השדה הנרחב של פילוסופית המזרח והמערב. הם מאמינים כי האפשרות להשגת שיתוף פעולה הרמוני בין עולמות אלו טמונה בפיתוח המודע של ההכרה, הנשמה והגוף. הם רואים באדם אף הוא כמחבר בין שני עולמות, עולם הרוח ועולם החומר. העצמי שלו הוא רוחני, ומשום כך הוא חייב לפסוע בנתיב התודעה עד סופו. זוהי למעשה היוגה. אולם בהיות האדם חלק מהעולם הגשמי, עליו להשתפר ולהעמיד את כישרונותיו לשירות הכלל, משום שהאני העליון מתגלם בעולם הארצי כאהבה לזולת והאחדות הפנימית שבתוכנו נחווית כאהבה אוניברסלית.

צרו קשר


      משלוח חינם לנקודת איסוף בהזמנה מעל 200 ש"ח ועם שליח בהזמנה מעל 350 ש"ח.
      בכל שאלה ובעיה ניתן לפנות אלינו ונשמח לעזור.