הזמנה לסדנא חדקרן (3)

לשחרר את האני היצירתי שבך | סדנא עם טליה חלמיש

120 ₪
155 ₪
23% הנחה
סדנת ZOOM | חמישי 3 לנובמבר | שעות: 20:00-22:00


סדנא חוויתית אינטראקטיבית לגילוי ופיתוח היצירתיות

כל אחד וכל אחת יכולים ליצור, אך לרובנו ישנם מחסומים שמונעים מאיתנו לממש את היכולת הזו ומביאים לתחושת תקיעות וחוסר השראה. נכון, לא כל אחד קורא לעצמו אמן יוצר, אבל אם נעצור רגע להתבונן על כל מיני פעולות שאנו עושים כמו לכתוב ברכה, להכין ארוחה, לעצב מחדש את הסלון, לבנות סדנה או קורס, לגדל ילדים, או כל דבר נוסף שדורש מאיתנו יצירתיות וקשב, נוכל להבין שפרי היצירה יכול להיות כמעט כל דבר.

אם נתבונן אפילו יותר עמוק, נוכל למצוא יצירה שאנחנו רוצים להוציא לעולם אבל אנחנו לא יודעים בכלל מאיפה להתחיל. זו יכולה להיות איזו תחושה פנימית, פוטנציאל יצירתי שמורגש ומתחולל בתוכנו, שרוצה להתבטא החוצה ולא יודע איך.

בסדנא נלמד את 5 המפתחות של היצירתיות, שיעזרו לנו לשחרר את המחסומים היצירתיים ולהתחבר לנביעה הפנימית, זו שיכולה לגרום ליצירתיות שלנו לפרוץ החוצה.

 

מה מונע מאיתנו ליצור?

לאנשים שונים יכולים להיות חסמים שונים ליצירה, הפחד מלא להיות טובים מספיק הוא אחד הנפוצים שבהם, ובגלל שאנחנו עלולים לחשוב שהיצירה שלנו לא תהיה מספיק מוערכת אנחנו מוותרים מראש. כך, הפחד והפרפקציוניזם הקיימים בנו גורמים לכך שמלכתחילה לא ניגש ליצירה. 

בסדנא נכיר את החסמים השונים שמחבלים ביצירתיות שטמונה בנו, חסמים כמו תקיעות, כבדות, חוסר ידיעה מאיפה להתחיל, מחשבות שליליות, הסחות דעת ותחושה ש"אין לי את זה", ונגלה את המפתחות השונים שיכולים לעזור לנו להתגבר עליהם. 

ואיך אפשר להתגבר על זה?

בסדנא נעבור תהליך שמתחיל מתחושה פנימית מלאה בפוטנציאל (שנמצאת בכל אחד ואחת מאיתנו), דרך התבוננות ומודעות נבין איפה לפעמים היצירה "נתקעת" לנו בדרך, ונלמד את חמשת המפתחות שייסעו לנו להתמודד עם המחסומים היצירתיים. בסוף הסדנא ונצא עם ארגז כלים עשיר שישאר איתנו וילווה אותנו בתהליכי היצירה בחיינו.

בסדנא נלמד טכניקות של תנועה, כתיבה, מדיטציה, דמיון מודרך וציור שבעזרתן נתחבר ל"מצב הפנימי", הכנה והאותנטי שלנו, משם היצירה תנבע מאיתנו כמו קסם.

למי הסדנה מתאימה?

הסדנא מתאימה לכל מי שרוצה להזמין יותר יצירה לחייו ולהתחבר לחלקים היצירתיים שבו. היא מתאימה לאמנים שכבר יוצרים, וגם לאלו שעוד לא התחילו. ובעצם, היא מתאימה לכולנו.

תאריך:  חמישי 3.11.2022 בZOOM

שעה: 20:00-22:00

מחיר: 120 ש"ח למשתתף

מי שהשתתפו בסדנא של טליה מספרים:

– מעבר להשראה הסדנא נתנה כלים פרקטים להתחבר לנביעה הפנימית לאותה "אני שיודעת" ולקבל תשובות אמיתיות כדי לזוז לכיוון הנכון לקראת ההגשמה. נתת באמת כלים משמעותיים מהניסיון שלך גם כאומנית וגם כתלמידה בדרך רוחנית ותלמידה מצטיינת של החיים

שרון

– המפגש עורר בי את הצורך לפנות זמן כל פרק זמן קבוע ככל האפשר להתנסות ולמשחק בחומרים שונים כהשראה ליצירה. הסדנה הייתה עבורי זריקת עידוד לתת ליצירה בחיי סדר עדיפות מספיק גבוה.

נחמה

– מאוד נהניתי מהדרך בה הדברים הוצגו. היה ברור ומענין. המצגות, ההמחשות, התנסות, דוגמא פרקטית של המפתחות. החוויה השאירה חותם גדול. התרגול היה אמיתי כדי להבין כל מפתח ומפתח. זו הייתה חוויה מעניינת, אשמח לחזור על זה, לראות שאני עובדת על המפתחות האלה, לראות שאני יכולה להכניס את המפתחות יותר לתוך היומיום ואז לייצר סל של כל המפתחות ביחד. תודה גדולה על הההתנסות, עבור החוויה.

אביטל

צרו קשר


      משלוח חינם לנקודת איסוף בהזמנה מעל 200 ש"ח ועם שליח בהזמנה מעל 350 ש"ח.
      בכל שאלה ובעיה ניתן לפנות אלינו ונשמח לעזור.